Na niniejszej stronie dostępne są do pobrania przygotowane przez nas e-booki. Wszystkie materiały są darmowe. Będziemy wdzięczni za wasze opinie po ich przeczytaniu!

Materiałów do pobrania z pewnością będzie przybywać i mamy nadzięję, że będą dla Was isnpiracją.

Jeśli masz kreatywny pomysł na kolejną publikację, możesz śmiało się do nas zgłosić!

Linki do plików PDF otrzymasz emailem po wypełnieniu formularza poniżej. Po pobraniu prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie (włącznie z folderem SPAM i oferty reklamowe). Wiadomości od nas niestety częstą się gubią.

Po pobraniu materiałów otrzymasz również dostęp do kolejnych ciekawych artykułów o tematyce edukacyjno - wychowawczej oraz inspiracje dotyczące pomocy i zabawek dla dzieci. Twoje dane osbowe (imię oraz adres emial) będą przetwarzane (Mgr. Lucie Tamášová, MontessoriHracky.cz) zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami ochrony danych osobowych.Swoją zgodę na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych możesz w każdej chwili odwołać poprzez kliknięcie w link znajdujący się w każdej otrzymanej od nas wiadomości.

Rozwijamy potencjał naszych dzieci. Inspirujące pomysły na pomoce i gry, które możecie zrobić sami.

W ebooku zawarliśmy prawie 300 pomysłów na zabawę z dziećmi w waszych domach. Publikacja nie jest instrukcją obsługi, ale inspirującym fotoreportażem. Powinna pomóc Wam w wyborze odpowiednich zabaw dla Waszych pociech z uwzględnieniem aktualnych zainteresowań czy fazy rozwojowej dziecka.

Jak wybrać odpowiednią zabawkę? Pomysły na prezenty dla dzieci w każdym wieku...

Wiele z Was często pyta nas, co kupić swojemu dziecku? Jak wybrać? Jaka zabawka będzie odpowiednia w tym wieku?

Nie mamy niestety odpowiedzi uniwersalnej, ale mamy kilka rad, które mogłyby Wam trochę pomóc...

Tworzymy dom dla naszych dzieci

Zaaranżowanie domu w taki sposób, aby odpowiadał on nie tylko naszym potrzebom, ale również potrzebom naszych pociech, nie jest łatwe.

Dlatego przygotowaliśmy dla Was ten ebook. Na jego stronach znajdziecie mnóstwo inspiracji i pomysłów na to, jak zmienić dom aby był ja przyjazny naszym dzieciom...

Nasza strona użwya plików cookies niezbędnych do je funkcjonowania i prowadzenia statystyk.