Na niniejszej stronie dostępne są do pobrania przygotowane przez nas e-booki. Wszystkie materiały są darmowe. Będziemy wdzięczni za Wasze opinie po ich przeczytaniu! Materiałów do pobrania z pewnością będzie przybywać i mamy nadzięję, że będą dla Was inspiracją. Jeśli masz kreatywny pomysł na kolejną publikację, możesz śmiało się do nas zgłosić! Linki do plików PDF otrzymasz emailem po wypełnieniu formularza poniżej. Po pobraniu prosimy o sprawdzenie wszystkich folderów w poczcie (włącznie z folderem SPAM i oferty reklamowe). Wiadomości od nas niestety częstą się gubią. Po pobraniu materiałów otrzymasz również dostęp do kolejnych ciekawych artykułów o tematyce edukacyjno - wychowawczej oraz inspiracje dotyczące pomocy i zabawek dla dzieci. Twoje dane osbowe (imię oraz adres email) będą przetwarzane (Mgr. Lucie Tamášová, MontessoriHracky.cz) zgodnie z obowiązującym prawem i zasadami ochrony danych osobowych. Swoją zgodę na wysyłanie newslettera oraz przetwarzanie danych osobowych możesz w każdej chwili odwołać poprzez kliknięcie w link znajdujący się w każdej otrzymanej od nas wiadomości.

Ebook: Z dziećmi w kuchni

Praca w kuchni fascynuje dzieci już od najmłodszych lat. Jak tylko mogą się do nas w kuchni dostać, próbują w każdy możliwy sposób wspiąć się na kuchenny blat, żeby zobaczyć, co ciekawego my dorośli robimy. Kuchnia magnetycznie przyciąga maluchy i jest wiele różnych sposobów na rozwijanie ich potencjału ... właśnie w kuchni. Dowiedz się zatem, jak efektywnie wykorzystać czynności kuchenne do ćwiczenia sprawności manualnej u dzieci.

Dowiedz się zatem, jak efektywnie wykorzystać czynności kuchenne do ćwiczenia sprawności manualnej u dzieci.

Jak wybrać odpowiednią zabawkę? Pomysły na prezenty dla dzieci w każdym wieku...

Wiele z Was często pyta nas, co kupić swojemu dziecku? Jak wybrać? Jaka zabawka będzie odpowiednia w tym wieku?

Nie mamy niestety odpowiedzi uniwersalnej, ale mamy kilka rad, które mogłyby Wam trochę pomóc...

Inspirujący EKO e-book pełen pomysłów na zajęcia i twórcze działania z dziećmi

Uważamy, że kontakt z naturą i pełna miłości relacja ze wszystkim, co nasza planeta ma do zaoferowania, jest ważną częścią naszego życia, dlatego w Dniu Ziemi postanowiliśmy wydać nową wersję EKO e-booka 2022. Tym razem zainspirowały nas 4 żywioły natury - ziemia, woda, powietrze i ogień.

Produkt dodany do listy życzeń
Zgoda na pliki cookie