W ramach sprzedaży hurtowej oferujemy produkty marek, o których jesteśmy przekonani, że jakością wykonaia oraz dydaktyczną i motoryczną wartością przyczyniają się do jak najlepszego rozwoju dzieci. Bliższe informacje o naszych markach i ich produktach znajdziesz poniżej.

W przypadku zainteresowania sprzedażą hurtową prosimy o kontakt.

Tutaj dostępny jest link pozwalający na zalogowanie się do strefy biznesowej dla naszych obecnych klientów.

Marki, które dystrybuujemy w Czechach i na Słowacji.

Chociaż dystrybuujemy głównie pomoce Montessori , nie zależy nam wyłącznie na ich sprzedaży, ale przede wszystkim na rozpowszechnieniu znajomości metod wychowawczych i edukacyjnych Montessori. Dlatego jeśli interesuje Cię ta tematyka, możesz skorzystać z naszego  kursu Montessori online.

Nazwa pomocy pochodzi od imienia włoskiej pani pedagog – Marii Montessori, która na podstawie wieloletnich badań postanowiła zmienić otoczenie dzieci tak, aby dziecięcy umysł i zmysły miały dostęp do źródeł, z których będą mogły czerpać wiedzę i doświadczenia zmysłowe. Pomoce Montessori są swego rodzają „podręcznikami“, w których dziecko może wypróbować wszystkiego na własnej skórze, może wszystkiego dotknąć. Edukacyjna wartość każdej pomocy jest bardzo głęboka. Każda pomoc izoluje jedną zdolność, dzięki czemu ułatwia dziecku jej opanowanie. Pomoce zapoznają dzieci z kolorami, dźwiękami, muzyką, podstawami nauki szkolnej takiej jak liczenie, czytanie i pisanie, ale také se složitějšími věcmiale również z bardziej skomplikowanymi czynnościami, których często nie rozumieją nawet niektórzy dorośli.

Ponieważ szanowanie naszej planety jest dla nas bardzo ważne, zwracamy szczególną uwagę na materiały oraz sposób wykonywania zabawek. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że możemy współpracować z amerykańską firmą Safari Ltd., która jest ogólnoświatowym dystrybutorem ekologicznych zabawek edukacyjnych w postaci ręcznie malowanych modeli zwierząt, roślin, budynków, cykli życiowych czy pomocy do poznawania natury.

Filozofią marki Safari Ltd. jest „nauka poprzez zabawę“. Figurki zwierząt pomyślane są tak, aby były jak najbardziej autentyczne a jakością jak najbardziej odpowiadały rzeczywistości. Dzięki obróbce ręcznej, każda zabawka jest wyjątkowa. W związku z nieustającymi odkryciami naukowymi, figurki są często aktualizowane. Ich wpływ na stosunek dziecka do przyrody i jej ochrony jest nieoceniony. Również dlatego są ulubioną pomocą pedagogów na całym świecie. Dzięki swojej koncepcji, firma Safari Ltd. Otrzymała wiele nagród za wspieranie świadomości i znaczenia ochrony środowiska naturalnego i gatunków zagrożonych.

Bardzo ważna jest dla nas współpraca z firmą PlanToys, których zabawki wspierają zabawę, kreatywne myślenie i zapoznają dzieci z otaczającym nas światem. Firma już od ponad 30 lat do produkcji zabawek używa drzewa kauczukowego, które nie wydziela już latexowego mleka. Drzewo kupowane jest od miejscoywch rolników, dla których nie ma ono już żadnej wartości. Marka dba również o to, aby zasadzone zostały nowe drzewa. Dzięki użyciu tego surowca, produkcja jest odnawialna, ekologiczna a użyty materiał jest najwyższej jakości. Proces produkcyjny zaprojektowano tak, aby dzięki użyciu energii słonecznej doszło do zminimalizowania zużycia energii i odpadu.

Zabawki PlanToys wspierają zabawę, kreatywne myślenie i zapoznają dzieci z otaczającym nas światem. Firma jest dla nas wielką inspiracją dzięki swoim ekologicznym osiągnięciom oraz ludzkiemu podejściu do klientów, pracowników i partnerów biznesowych.

Gokito niemiecka firma z tradycjami odnosząca sukcesy na całym świecie. W jej ofercie znajdziesz wielokolorowe drewniane zabawki, niezastąpione dla motorycznego i dydaktycznego rozwoju dziecka.

Goki to jeden z najbardziej odpowiedzialnych producentów zabawek. Współpracuje m.in. z pedagogami wykładającymi na uniwersytetach, co razem z wysoką jakością materiałów zaoowocowało znakami jakości oraz nagrodami w wielu niezależnych konkursach. Poprzez produkcję zabawek firma che zapewnić dzieciom barwne życie. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że aby to było możliwe, musimy najpierw wziąć odpowiedzialność za czynności, które na naszej planecie wykonujemy. Właśnie dlatego surowiec pozyskiwany przez Goki pochodzi wyłącznie z miejsc, gdzie możliwe jest zasadzenie nowych drzew. Aktywność tę marka również mocno wspiera.

Angielska firma Learning Resources to czołowy światowy producent innowacyjnychch, praktycznych pomocy edukacyjnych, uwielbianych przez dzieci, rodziców i nauczycieli. Wysokiej jakości produkty są dystrybuowane do ponad 80 krajów, gdzie korzystają z nich dzieci w przedszkolach, szkołach podstawowych a nawet średnich szkołach.

Misją marki jest wspieranie rodziców i nauczycieli poprzez dostarczanie wyjątkowych, wysokiej jakości pomocy edukacyjnych, które pomagać będą w nauce i umożliwią uzyskanie doświadczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb dzieci. Szeroka oferta pomocy zawiera gry rozwijające zdolności motoryczne, towarzyskie oraz zdolności uczenia się. Marka oferuje również proste pomoce techniczne dedykowane nauczycielom.

Marka The Purple Cow Cow została założona w 2000r. w Australii. Chociaż jest stosunkowo młodą firmą, podbiła już serca klientów w 30 krajach świata.  The Purple Cow to rodzinna firma, której założenie zainspirowała obserwacja własnych dzieci i próba stworzenia dla nich czegoś wyjątkowego. Czegoś, z czego mogliby korzystać w domu i na zewnątrz, co mogliby wziąć ze sobą na wycieczkę a przede wszystkim, czegoś, co byłoby na tyle atrakcyjne, że choć na chwilę odciągnie ich uwagę od telewizora, komputera czy telefonu.

Marka zdecydowała umożliwić dzieciom w jak najbardziej przystępny i zabawny sposoób eksperymenty oraz naukę o świecie. Ich Szalone zestawy do robienia eksperymentów pozwalają stać się na chwilę prawdziwym badaczem z własnym laboratorium, a to wszystko przy pomocy dołączonych do opakowania składników i kilku dostępnych w każdej kuchni akcesoriów. Dzieci uczą się poprzez zabawę, a tak zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystają w praktyce.

Magnetyczne tablice MagPad to produkty czeskiego producenta. Tabliczki zostały stworzone w celu nauki prawidłowego pisania liter, cyfr, czy po prostu do malowania. Wewnątrz zawierają maleńkie kuleczki. Do zestawu dołączony jest również pisak. Dziecko za pośrednictwem narysowanych strzałek obrysowuje magnetycznym pisakiem linię liter lub cyfr. Dzięki sile magnetycznej wytwarzanej między tabliczką a pisakiem, dziecko czuje i słyszy jak kuleczki przyciągane są przez pisak, dzięki czemu uzyskiwany jest odpowiedni kształt. Tabliczka jest więc nie tylko doskonałą pomocą edukacyjną, ale dostarcza dzieciom wiele radości i świetnej zabawy.

Francuska firma SentoSphere powstała w  1989 roku. Założyła ją Véronique Debroise, znana pasjonatka „zapachów“. Inspiracji do swojej pracy szukała po całym świecie, a to co odkryła zebrała w kilku własnych publikacjach. Wkrótce potem zaprojektowała gry węchowe przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Następnie rozszerzyła swój projekt o kolejne zabawy rozwijające i pobudzające pozostałe cztery zmysły.  Doskonale zdawała sobie sprawę, że edukacja w kulturze zachodniej jest oparta na zmysłowym poznawaniu świata.  W ten sposób powstały gry rozwijające i pobudzające ludzkie zmysły - zapach, smak, dotyk, słuch i wzrok. Z biegiem czasu powstały również zestawy kreatywne, które ostatnio stały się wielkim hitem.  

Produkty firmy SentoSphere otrzymały bardzo wiele nagród. Ze względu na bezpieczeństwo oraz w trosce o wysoką jakość cała produkcja odbywa się we Francji. Firma kładzie nacisk na ochronę środowiska,  dlatego dba o recykling wszystkich odpadów i jak najmniejsze zanieczyszczenie powietrza. Zabawki są wykonane w 80% z surowców i komponentów wyprodukowanych w odległości do 400 km.

Produkt dodany do listy życzeń