Dostawa

Nasza firma korzysta z usług następujących dostawców.

DPD

Kurier DPD doręcza przesyłki w dni robocze na terenie całej Polski w ciągu 2 - 3 dni roboczych od momentu odbioru paczki z magazynu. O terminie dostawy klient jest informowany poprzez wiadomość e-mail lub SMS. Pierwszy SMS zawierający podstawowe informacje o przesyłce adresat otrzymuje dzień przed planowanym doręczeniem. Drugi SMS wysyłany jest w dzień dostawy. Cena dostawy kurierem DPD na terenie Polski wynosi 101,93 zł.

Zásilkovna PL - doręczenie do punktu odbioru (paczkomaty).

Firma kurierska Zásilkovna PL doręcza przesyłki w dni robocze na terenie całej Polski w ciągu 2 - 3 dni roboczych od momentu odbioru paczki z magazynu. Ta usługa dostępna jest wyłączni dla mniejszych zamówień.Zásilkovna PL - doręczenie do punktu odbioru. Lista punktów odbioru rozwija się automatycznie i umożliwia wybór punktu odbioru. Ta usługa dostępna jest wyłącznie dla mniejszych zamówień do 5 kgCena dostawy wynosi: 23 zł.

Zásilkovna PL - kurier - doręczenie przesyłki przez kuriera. Ta usługa dostępna jest wyłącznie dla mniejszych zamówień do 10 kg. Cena dostawy wynosi: 33 zł.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach powyżej 2 805,32 zł.

Płatność

Naszym klientom oferujemy następujące metody płatności:

Przelew bankowy - po potwierdzeniu zamówienia otrzymasz od nas jeszcze jeden email z instrukcjami, numerem konta i tytułem przelewu. Twoje zakupy zostaną wysłane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Uwaga, ponieważ jest to przelew międzynarodowy, może zostać naliczona opłata. Opłaty zależą od cennika banku, w którym klient ma konto.

Dane do przelewu - płatność w PLN:

Numer konta: 23 1020 1390 0000 6102 0701 2315

Bank: PKO BP

Nazwa i adres odbiorcy: Růst společně, s.r.o., Vačkářova 278, 251 01 Dobřejovice, Czechy

PayPal lub płatność kartą – po wybraniu tej opcji zapłaty zostaniesz przekierowany/a do strony internetowej PayPal gdzie po zalogowaniu do swojego konta dokonasz zapłaty. Możliwa jest również płatność kartą za pośrednictwem bramy płatniczej Comgate. W tym przypadku płatność zostanie zaksięgowana automatycznie, a my będziemy mogli natychmiast przystąpić do realizacji zamówienia.

  • Dzięki bramie płatniczej Comgate wystarczy wybrać dowolną metodę płatności.  Możesz płacić kartami VISA i MasterCard, ApplePay i Google Pay oraz bankowymi bramkami płatniczymi. Wprowadzasz dane swojej karty i potwierdzasz płatność. Po zatwierdzeniu płatności otrzymasz natychmiastowe powiadomienie o dokonaniu wpłaty, a my będziemy mogli natychmiast wysłać Twoje zamówienie.
  • Dostawcą bramy płatniczej jest firma ComGate Payments, a.s.
  • W przypadku skarg lub pytań dotyczących płatności należy skontaktować się z ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel.: +420 228 224 267.

Płatność za pobraniem – wysyłamy zamówienia za pobraniem, jest to opcja dodatkowo płatna koszt, 3,35 PLN. Warto przy tej opcji mieć przygotowaną płatność w gotówce. Wysyłka za pobraniem dotyczy tylko dostawy: Zásilkovna PL - paczkomaty, Zasilkovna PL - dostawa kurierska poczta polska.

W razie pytań odnośnie płatności lub dostawy prosimy skontaktować się z nami: info@montessorizabawki.pl, lub telefonicznie: +48 668 569 391.

Produkt dodany do listy życzeń
Zgoda na pliki cookie