Dostawa

Nasza firma korzysta z usług dwóch dostawców.

DPD

Kurier DPD doręcza przesyłki w dni robocze na terenie całej Polski w ciągu 24 h od momentu przekazania paczki. O terminie dostawy klient jest informowany poprzez wiadomość SMS. Pierwszy SMS zawierający podstawowe informacje o przesyłce adresat otrzymuje dzień przed planowanym doręczeniem. Drugi SMS wysyłany jest w dzień dostawy. W wiadomości znajduje się dokładny czas dostawy oraz telefon kontaktowy do kuriera, który będzie doręczał przesyłkę. Cena dostawy kurierem DPD na terenie Polski wynosi 400kč

Czeska Poczta

Zakupy mogą również zostać wysłane za pośrednictwem  Czeskiej Poczty , która doręcza przesyłki na terenie całej Polski w ciągu  1 dnia roboczego od dnia nadania. Adresat otrzymuje wiadomość SMS lub e-mail z informacjami dotyczącymi paczki od dnia wysyłki, aż po moment dostawy. Na podstawie przesłanych informacji o przesyłce klient ma możliwość zmiany terminu dostawy lub przekierowanie jej na pocztę, gdzie może ją odebrać w dogodnym dla niego terminie.

Cena dostawy Czeską Pocztą na terenie Polski wynosi 99 Kč. W przypadku przesyłki pobraniowej naliczana jest dopłata w wysokości 40 Kč (razem 139 Kč)!

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach powyżej 15.000 Kč.

Płatność

Naszym klientom oferujemy następujące metody płatności:

Przelew bankowy - po potwierdzeniu zamówienia otrzymasz od nas jeszcze jeden email z instrukcjami, numerem konta i tytułem przelewu. Twoje zakupy zostaną wysłane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

PayPal lub płatność kartą – po wybraniu tej opcji zapłaty zostaniesz przekierowany/a do strony internetowej PayPal gdzie po zalogowaniu do swojego konta dokonasz zapłaty. Możliwa jest również płatność kartą za pośrednictwem bramy płatniczej Comgate. W tym przypadku płatność zostanie zaksięgowana automatycznie a my będziemy mogli natychmiast przystąpić do realizacji zamówienia.

Płatność przy odbiorze – przesyłka zostanie wysłana bez oczekiwania na płatność. Opłatę pobierze dostawca po doręczeniu paczki z zakupami. (Dopłata za tę usługę wynosi w przypadku obu dostawców 40 Kč.)

Nasza strona użwya plików cookies niezbędnych do je funkcjonowania i prowadzenia statystyk.