Dostawa

Nasza firma korzysta z usług następujących dostawców.

DPD

Kurier DPD doręcza przesyłki w dni robocze na terenie całej Polski w ciągu 2 - 3 dni roboczych od momentu odbioru paczki z magazynu. O terminie dostawy klient jest informowany poprzez wiadomość e-mail lub SMS. Pierwszy SMS zawierający podstawowe informacje o przesyłce adresat otrzymuje dzień przed planowanym doręczeniem. Drugi SMS wysyłany jest w dzień dostawy. Cena dostawy kurierem DPD na terenie Polski wynosi 68zł.

Zásilkovna PL

Firma kurierska Zásilkovna PL doręcza przesyłki w dni robocze na terenie całej Polski w ciągu 2 - 3 dni roboczych od momentu odbioru paczki z magazynu. Ta usługa dostępna jest wyłączni dla mniejszych zamówień.

Zásilkovna PL - doręczenie do punktu odbioru. Lista punktów odbioru rozwija się automatycznie i umożliwia wybór punktu odbioru. Ta usługa dostępna jest wyłącznie dla mniejszych zamówień do 5 kgCena dostawy wynosi: 14,07 zł.

Zásilkovna PL - DPD - doręczenie przesyłki przez kuriera. Ta usługa dostępna jest wyłącznie dla mniejszych zamówień do 10 kg. Cena dostawy wynosi: 20,05 zł.

Zásilkovna PL - Poczta polska - doręczenie przesyłki na podany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej. Ta usługa dostępna jest wyłącznie dla mniejszych zamówień do 10 kg. Cena dostawy wynosi: 23, 05 zł.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniach powyżej 2 542 zł.

Płatność

Naszym klientom oferujemy następujące metody płatności:

Przelew bankowy - po potwierdzeniu zamówienia otrzymasz od nas jeszcze jeden email z instrukcjami, numerem konta i tytułem przelewu. Twoje zakupy zostaną wysłane po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Uwaga, ponieważ jest to przelew międzynarodowy, może zostać naliczona opłata. Opłaty zależą od cennika banku, w którym klient ma konto.

PayPal lub płatność kartą – po wybraniu tej opcji zapłaty zostaniesz przekierowany/a do strony internetowej PayPal gdzie po zalogowaniu do swojego konta dokonasz zapłaty. Możliwa jest również płatność kartą za pośrednictwem bramy płatniczej Comgate. W tym przypadku płatność zostanie zaksięgowana automatycznie, a my będziemy mogli natychmiast przystąpić do realizacji zamówienia.

Nasza strona użwya plików cookies niezbędnych do je funkcjonowania i prowadzenia statystyk.