• Wyprzedaż!
  • -50%
Rozkładany zegar edukacyjny - zestaw klasowy
  • Wyprzedaż

Rozkładany zegar edukacyjny - zestaw klasowy

LER92905
Dostępność: Dostępne w magazynie
789 zł 1 577 zł -50%

 

Rozkładany zegar edukacyjny - zestaw klasowy

Zegar to po prostu okrągła seria liczb. Gdy dzieci zrozumieją tę teorię, określenie czasu stanie się dla nich łatwiejsze. Innowacyjny 24-godzinny zegar z linią liczbową firmy Learning Resources pomaga dzieciom nauczyć się odczytywać godzinę, przekształcając oś liczbową w tarczę. Narzędzie to, idealne dla klas szkolnych i grup hobbystycznych, zapewnia praktyczny sposób przejścia od liczenia do mówienia czasu.

Wytrzymały zegar z tworzywa sztucznego (wymiary 12 cm x 11 cm) składa się z podstawy, zdejmowanych cyfr i zdejmowanych wskazówek. Oś liczbowa zawiera liczby minut (ponumerowane w pięciominutowych odstępach 0–60) oraz liczby godzin 1–12 i 12–24. Przydzielają uczniów do klas.

Zestaw klasowy zawiera jeden magnetyczny zegar demonstracyjny (wymiary 36 cm x 33 cm) i 12 zegarów studenckich.

Odpowiedni dla dzieci od 8 roku życia.

Brytyjska firma Learning Resources została założona w 1994 roku w celu dostarczania wysokiej jakości produktów edukacyjnych dla szkół i domów. Społeczeństwo stale się rozwija, pozwalając dzieciom poznawać świat poprzez eksplorację i wyobraźnię, a przede wszystkim w zabawny sposób.

Learning Resources zaspokaja potrzeby nauczycieli, rodziców i innych mentorów poprzez produkty wysokiej jakości, pasję do tworzenia produktów i inspirujące pomysły na naukę i edukację.

Etykiety
Wyprzedaż
Wiek
5 - 6 lat
6+
Materiał
Ekoplast
LER92905
Produkt dodany do listy życzeń