Lista produktów marki insect lore

Firma została założona w Kalifornii przez Carlosea Whitea, entomologa badającego owady w przemyśle rolniczym. W trakcie badań nauczuł się, jak pozyskiwać owady i przygotowywać dla nich pożywienie. W 1965r. Carlos zapytał sam siebie: ""Czyż nie byłoby wspaniale, gdyby dzieci mogły zobaczyć z bliska niesamowitą metamorfozę motyli?"" Była to rewolucyjna koncepcja: klient mógł kupić zestaw edukacyjny zawierający dom dla motyla i certyfikat. Klinet wysyłał certyfikat do tzw. ""ogrodu motyli"" Insect Lore a w zamian otrzyma żywe gąsienice. 

Dziś Insect Lore specjalizuje się w innowacyjnych edukacyjnych produktach dla młodych studentów, któe w ciągu tych lat dostarczyły wiedzy o świecie wielu wielu dzieciom. Ich celem jest zapewnić dzieciom przyjemny i praktyczny wstęp do metamorfozy, entomologii i wiedzy o cyklach życiowych owadów. 

W 1999r. Insect Lore wziął udział w eksperymencie dla NASA. Firma dostarczyła gąsienice motyli na pokład rakiety Kolumbia. Celem projektu było sprawdzenie, czy motyle są w stanie przejść metamorfozę również w stanie nieważkości. W efekcie na pokładzie statku wylęgły się wszystkie motyle!

Produkt dodany do listy życzeń
Zgoda na pliki cookie